logo

Bekijk alle vacatures

Starter kozijnenmonteur

Rijswijk, Zuid-Holland
Over bedrijf
Al meer dan drie decennia zijn we bezig met het vernieuwen van kozijnen. We bieden een breed scala aan opties, variërend van kunststof en aluminium tot houten kozijnen. Onze werkzaamheden beslaan het gebied rond Den Haag, het Westland, Zoetermeer, Delft en nabijgelegen plaatsen.
Ons bedrijf heeft de reputatie van een vooraanstaande organisatie waar innovatieve ideeën en producten samengaan met uitgebreide begeleiding en advies, vanaf het moment van interesse tot aan de voltooiing van projecten. Ons deskundige en goed opgeleide team zorgt voor een foutloze uitvoering en een prachtig eindresultaat. Zelfs nadat de werkzaamheden zijn afgerond, blijft ons bedrijf een betrouwbare partner voor nazorg en service.

Wij bevinden ons in een bloeiende bouwsector en we breiden uit. We vieren ons succes met de toevoeging van een enthousiaste kozijnmonteur aan ons team. We zijn op zoek naar een startende monteur die gepassioneerd is en ambitie heeft om bij te dragen aan de realisatie van kwaliteitsprojecten in het hoogwaardige particuliere segment.

Taken en Verantwoordelijkheden:
  • Klantgerichtheid: Zorgdragen voor de tevredenheid van klanten en hun wensen vervullen.
  • Enthousiaste Inzet: Met passie en energie werken aan projecten.
  • Kozijnmontage: Plaatsen en afwerken van kozijnen volgens specificaties.
  • Teamspeler: Actief deelnemen aan ons team en een waardevol lid van het team worden.
Vereisten:
  • Klantgerichtheid: Hoge klanttevredenheid staat hoog in het vaandel.
  • Enthousiasme: Werken met een hoge dosis enthousiasme en positieve energie.
  • Basiskennis: Ervaring met kozijnmontage is een pre, maar de wil om te leren is net zo belangrijk.
  • Toewijding: Je bent vastbesloten om een integraal onderdeel van ons bedrijf te worden.
  • Rijbewijs B: In het bezit van rijbewijs BE om de mobiliteitsvereisten van de functie te vervullen.
Als bovenstaande eigenschappen en verantwoordelijkheden aansluiten bij jouw profiel en je wilt deel uitmaken van ons gemotiveerde team dat zich inzet voor hoogwaardige projecten, dan is deze functie mogelijk de ideale start van jouw carrière als kozijnmonteur! Wij verwelkomen graag je sollicitatie en kijken ernaar uit om je te verwelkomen in ons groeiende bedrijf.
 

Deel deze vacature

Powered by